• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Олімпіади, конкурси, МАН


Картинки по запросу картинки про школу


Міжнародний конкурс з інформатики та комп'ютерної грамотності "Бобер"


До уваги учнів 2-11 класів

Міжнародний конкурс з інформатики та комп'ютерної вправності "Бобер-2017" відбудеться

12 листопада (для учнів 6-11 класів), 13 листопада (для учнів 4-5 класів) та 14 листопада (для учнів 2-3 класів)

(тільки для зареєстрованих учасників).
До 1 листопада 2017 року усі бажаючі можуть заповнити анкету та сплатити благодійний внесок у розмірі 17 гривень та прийняти участь в Міжнародному конкурсі "Бобер".
Долучайтеся до світової спільноти компетентних знавців цифрових технологій))
Шкільний координатор - вчитель інформатики Данильченко О.В.

Відповідальний координатор - Щолок В.В.(Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст.№2)

Із «Правил проведення» Міжнародного конкурсу з інформатики та комп’ютерної грамотності «Бобер».
Міжнародний конкурс з інформатики та комп'ютерної грамотності "Бобер" проводиться в Україні спільно з Міжнародною Спільнотою "Бобер" ("International Beaver Community") на базі cпеціалізованої школи-інтернату „Львівський фізико-математичний ліцей при ЛНУ імені Івана Франка з поглибленим вивченням природничо-математичних наук.
Правила проведення Ви можете переглянути на офіційному сайті конкурсу:http://bober.net.ua/
Детальніше:http://school16.org/mizhnarodniy-konkurs-z-informatiki-ta-kompyuternoyi-gramotnosti-bober
Графік проведення
І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
із навчальних предметів у 2017/2018 навчальному році
№ з/п Дата Предмет
1. 02.10.2017 Математика
2. 03.10.2017 Географія
3. 04.10.2017 Російська мова та література
4. 05.10.2017 Хімія
5. 06.10.2017 Історія
6. 09.10.2017 Біологія
7. 10.10.2017 Українська мова та література
8. 11.10.2017 Фізика
9. 12.10.2017 Іноземні мови: англійська, німецька, французька, іспанська, мова іврит
10. 13.10.2017 Економіка
11. 17.10.2017 Правознавство
12. 18.10.2017 Інформатика
13. 19.10.2017 Астрономія
14. 20.10.2017 Екологія
15. 23.10.2017 Трудове навчання
16. 24.10.2017 Інформаційні технології

Графік проведення
ІІетапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
із навчальних предметів у 2017/2018 навчальному році
№ з/п Предмет Дата ПІБ МЕТОДИСТА
1. Трудове навчання 04.11.2017 Буднік Т.О.
2. Російська мова та література 05.11.2017 Пономаренко М.І.
3. Історія 11.11.2017 Рой Т.Г.
4. Математика 12.11.2017 Рибенцева А.Г.
5. Фізика 18.11.2017 Рибенцева А.Г.
6. Екологія 19.11.2017 Буднік Т.О.
7. Іноземні мови: англійська, німецька, французька, іспанська, мова іврит 25.11.2017 Титаренко В.В.
8. Географія 26.11.2017 Рибенцева А.Г.
9. Хімія 02.12.2017 Буднік Т.О.
10. Українська мова та література 03.12.2017 Пономаренко М.І.
11. Економіка 09.12.2017 Рибенцева А.Г.
12. Інформатика 10.12.2017 Рибенцева А.Г.
13. Біологія 16.12.2017 Буднік Т.О.
14. Астрономія 17.12.2017 Рибенцева А.Г.
15. Правознавство 23.12.2017 Рой Т.Г.
16. Інформаційні технології 24.12.2017 Рибенцева А.Г.
Вкладення
Кiлькiсть переглядiв: 136

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.